Blog Kurarak Para Kazanmak

Evet Arkadaşlar Eminim Sizde Google’da Şu Sözcüğü Kesinlikle Aratmışsınızdır (İnternetten Para Kazanma) Ev Hanımları ek iş Arayan Evin Beybaba’ları, Üniversite’de Harçlıksız Kalan Genç Arkadaşlarımız, İşsizlikle Mücadele Eden Şahışlar vs vs vs Uzar Gider,

Gelelim Asıl Konumuzda Arkadaşlar İnternet’ten Para Kazanmak Yazarak Bulunan Bir Sürü Yöntem Var Fakat Onların Çok Ciddi Anlamda Para Getirmediğini hepimiz denemiş ve görmüşüzdür,

Daha Önceleri Anket’te Hazırladım, Davetiye’de hazırladım, Mail Doldurarak para kazanmayada çalıştım ama hepsine güldüm geçtim çünkü elime 3/5 kuruş para geçmedi.

Size Söyleyeceğim Yöntem Aslında Hemen Kazandırmaya Başlamaz ama sabırlı ve istikrarlı olursanız İnternetten para kazanmak mümkün,

Blog Yazarak Para Kazanmak :

Arkadaşlar genemi blog ya dermiş gibisiniz gevşemeyin lütfen, İnternetten blog yazarak kazanmak en garanti yöntemlerden bir tanesidir, Neden diyecek olursanız sizlere kücük bir yaşanmışlığımı anlatayım.

2005’te Askerden geldim, 1 ay işssiz kaldım ve sonrasındada kalmaya devam ettim napsam napsam diye dolaşırken okudum araştırdım bir blog açmak kararını aldım, Açtım Bir blog uğraştım çabaladım didindim baktım ilk blogum bana 300 tl getiriyor içerik girdikce aldıgım para coğalıyor işte orada başardığımı anladım, 2. blogumu yayına geçirmeyi planladım ve geçirdim içerik girdim usanmadım yılmadım günlük 1/2 konu paylaşarak bloglarımı geliştirdim aylık 1500/2000 tl aldıgımda oldu bloglarımdan, İnanın sonrasında düzenli bir işe girdiğim için bloglarla pek uğraşamadım ve bloglarımı satmaya karar verdim 750 tl gelirli bir blogun şuanki piyasada 7500/8000 tl gibi bir rakama satabilmenizin mümkün olduğunu biliyormusunuz? Ben biliyorum çünkü 2 blogumuda söylediğim paralara sattım. Neyse ben konuyu daha fazla uzatmayım,Şuanki fiyatlarını söylüyorum 70 Tl’yi geçmez bir blog kurmak abartmıyorum 70 tl’yi geçmesi imkansız eğer temayı ücretli almayacaksanız.Tamamen Ücretsiz Bloglar’da var örneğin Blogger’da ücretsiz bir blog açıp içerik girerek para kazanmanız mümkün fakat blogger’da önermediğim tek şey var olası bir durumda satmaya kalkarsanız bloger blogunuz hiti ve geliri olsa dahi web site alıcıları tarafından ücretsiz oluşturulduğu için pek fazla para etmeyecek gibi bir algı oluşmuş, Neden 70 tl verip ücretli bir blog alıp satmaya kalkarsamda iyi paralara satarım diye düşüneyeceksinizki,

Tamam Kararı verdim ben blog açıyorum dediniz ! Durun Burda Size Bir Önerim Olacak, Eğer Bu İşin sonunu göremiyorsanız hiç başlamayın sıkılacaksanız bıkkınlık gelecekse inanki açmaya değmez, Ben Yaparım İstikrarlı olurum bıkmadan usanmadan yazarım para kazanmak istiyorum diyorsanız o zaman hiç beklemeyin blogunuzu açın içeriğinizi girin yayınlayın ve bekleyin.

Blog Nasıl Açılır ?

Şimdi Arkadaşlar Size Önereceğim Firmalardan İlk Önce Bir Domain Sahibi Olmamız Gerekiyor,Domain dediğimiz Şey İnternet Adresiniz Örneğin www.parasektoru.com benim domainim. (.com) uzantılı bir domain seçerseniz daha uygun olur akılda kalıcılığı önemli.(.net/,org/com) uzantısı farketmez herhangi biri olabilir ama akılda kalıcı olması için bence .com uzantılı domain almalısınız.

Domainimizi : İsimtescil yada Godady firmasından alabiliriz İkiside Domain Barındırma Konusunda Sağlam Firmalar.Ben Yıllardır İsimtescilden Alıyorum Bir Sorun Yaşamadım, Domainimizi Aldık Varsayalım.(Domain Toplamda Size 25/30 tl gibi bir rakama mal olacaktır,

Şimdi Hosting Almak Gerekiyor yani web sitemizin bütün içeriklerininin barınacagı yer demek anlamına geliyor.

Önerebileceğim Hosting Firması : Güzel Hosting veya Godady Olabilir hostinginiz sağlam olması gerekiyor sağlamlıktan kastım kapanmaması kesintiye uğramaması eğer kesintiye uğrarsa ziyaretcileriniz sitenize ulaşamayacaktır, Başlangıçta sitenizin pek fazla kullanıcısı olmayacagı için en kücük hostingi seçebilirsiniz. Buda Size Yıllık 30/40 liraya mal olacaktır.

Domain Almak İşi Bitti ve hostingimizide elde ettikten sonra geriye pek bişey kalmıyor hosting firmamıza rica ettiğimiz zaman size wordpress bir blog kurup teslim edecektir,

Benim Size Önerim WordPress Blog Kurmanız, WordPress Blog Google’nin En sevdiği blog yazılımlarından bir tanesidir, Blogunuza Ziyaretci Çekmeniz Daha Kolay Olur.

Hosting Sağlayıcınıza Belirttiğiniz Ücretsiz Bir Temayı Kurdurabilirsiniz,

WordPress Ücretsiz Premium Temalar :

 

 

wordpress ücretsiz hueman temasi

 

WORDPRESS HUEMAN TEMA DEMO ADRESİ GÖRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

HUEMAN TEMASINI İNDİRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

Bu Temayı daha Önce bir websitemde kullandım gayet memnun kaldım oldukca görüntüsü güzel ve hızlı seo uyumlu bir temadır.

wordpress ücretsiz newspaper temasi

WORDPRESS NEWSPAPER TEMA DEMO ADRESİ GÖRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

WORDPRESS NEWSPAPER TEMASINI İNDİRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

 

 

wordpress islemag temasi ücretsiz

 

WORDPRESS İSLEMAG TEMA DEMO ADRESİ GÖRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

WORDPRESS İSLEMAG TEMASINI İNDİRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

wordpress colormag temasi ücretsiz

WORDPRESS COLORMAG TEMA DEMO ADRESİ GÖRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

WORDPRESS COLORMAG TEMASINI İNDİRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

wordpress MH Magazine Lite temasi ücretsiz

WORDPRESS MH MAGAZİNE LİTE TEMA DEMO ADRESİ GÖRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

WORDPRESS MH MAGAZİNE LİTE TEMASINI İNDİRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

wordpress sociallyviral temasi ücretsiz

WORDPRESS SociallyViral TEMA DEMO ADRESİ GÖRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

WORDPRESS SociallyViral TEMASINI İNDİRMEK İÇİN (BURAYA TIKLAYIN)

Evet Arkadaşlar Tam 6 adet Ücretsiz WordPress Premium Tema Paylaştık Demo linkinden Temayı görüp indirebilirsiniz, Hostingcinize Söylediğiniz Zaman Bu Temayı Sizin İçin Ücretsiz kuracaktır.Kendi Göz Zevkinize Hangisi Uyuyorsa O Temayı İndirip Kendi Blogunuza Yükleyebilirsiniz.Her Biri Profesyonel hızlı ve seo oranları yüksek temalardır.

Hangi Tür Blog Açmalıyım ?

Makyaj Blogu, Cilt Blogu, Magazin Blogu, Dizi Haberleri blogu, Gezi Blogu, Kişisel Blog veya genel bir blog açabilirsiniz, Genel Blog Açarsanız o an aklınıza ne gelirse ziyaretcilerinizle paylaşabilirsinizki Son Seçenek Sizin İçin Daha Kolay Olur.

Şimdi Gelelim En Önemli Konumuza Arkadaşlar Amaç Para Kazanmak Tamam Ama Şimdi Blogunuzu Tamamen Gereksiz Çöp Bilgilerle donatırsanız ziyaretçi veya para beklemeyin, Siz Ziyaretcilerinize değerli bilgiler vereceksinizki blogunuz bir kullanıcı tarafından bir çok defa ziyaret alsın ve sizde para kazanın, Çöp bilgilerle kesinlikle birşey elde edemezsiniz, İnsanlara yararlı insanların aradığı can alıcı içerikler girmelisinizki amacınıza ulaşasınız.

Eeee Makaleyi yazıyorum Kullanıcılarım konularıma Yorum Yapıyor, Günlük Siteme 5000 kişi giriyor hani para Nerde ?

Parada Geliyor Sabredin,

Hemen Bir Adsense Hesabı Açalım Paramızı Kazanmaya Başlayalım. Arkadaşlar Kücük Bir Araştırma sonucu adsense nasıl açılır, Adsense kodları siteye nasıl eklenir google’da kücük bir araştırma sonucu hemen bulabilirsiniz, Dilerseniz bende konu altından yardımcı olmaya çalışırım.

İnanın Blog açmanın en zevkli yerindesiniz gece yatarken uykunuzda para kazanmak buna deniyor, Siz Yatıyorsunuz Gündüz veya Geçen Seneki girdiğiniz bir makalenizi kullanıcılarınız okuyor ve sizde uyurken para kazanmış oluyorsunuz.İlk Başlarda çok para beklemeyin Konu Sayınız az oldugu için pek fazla ziyaretciniz olmayacaktır fakat konu girdikce ziyaretcileriniz cogalacak ve aldıgınız para 2/3e katlanacaktır.

İlk başlarda aylık 50 tl bile kazansanız küçümsemeyin 50 tl olur size 150 tl 300 tl 1000 tl 1500 tl hiç korkmayın başarmamanız imkansız Neden ? Çünkü ürettiğiniz içerikler kaliteliyse kesinlikle ve kesinlikle başarıyı elde edeceksiniz, Size Önerim Sitenize Can Alıcı Başlıklar Girin, Kim Nerde Hangi Başlığı Aratıyormuş Google amcayı araştırısanız size söyleyecektir. Aratılan Kelimeleri Bularak Başarıya Ulaşmanız An Meselesi.

Bloglardan Sadece Reklam Alarakmı Kazanç Elde Edebilirim ?

Kesinlikle Hayır Arkadaşlar Link Satarak para kazanmanızda mümkün özgün ve ziyaretci alan bir blogunuz varsa link satışı yaparakta paza kazanmanız mümkün, Kaliteli bir blogtan sadece bir link satarak 30/50 tl arası para elde etme imkanınız var, Ayda Aşırıya kaçmadan 3 tane link satmış olsanız 100/150 tl havadan size para gelir.

Şunuda belirtmeliyimki Cilt Kelimesinde Güzellik makaleleri yayınlayan bir website googlede hatrı sayılır yerlerde, Aylık Kazancı Dudak uçuklatan rakamlar gerçekten, Arkadaşlar Abartmıyorum 8000/10000 tl para kazanan arkadaşlarımız var hemde hiç işe güce gitmeden, Ek İş Olarak Yapayım 300/500 tl Cebime Kalsın Diyen arkadaşlarımızda var ve düzenli olarak gelir elde etmekteler.

Domainimizi Aldık Hostingimizi Aldık Sitemizi Kurduk Makalemizi Yayınladık Reklamlarımızı güzelce yerleşim yaptık o zaman geriye tek bir şey kalıyor para kazanmak 🙂 Kazancınız Çok Olsun İnşallah.

Konu Altından Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar. Herhangi Takıldığınız bir konu olursa yardımcı olurum.