Fiverr & Bionluk İle Para Kazanma

İnternet üzerinde milyonlarca iş, yüzbinlerce iş veren ve tonla kazanç var. Fiverr, Bionluk gibi firmalar ise bu kazançları size vermek için bekliyor.

Eğer bir alanda iş yapabileceğinizi düşünüyorsanız, sesinize, yeteneklerinize, sanatınıza güveniyorsanız Fiverr ya da Bionluk sitesini kullanarak işinizi satın alacak insanları rahatlıkla bulabilirsiniz.

fiverr ile para kazanma yontemleri

Fiverr & Bionluk İle Nasıl Para Kazanılır?

Fiverr ve bionluk tarzı siteleri birer AVM olarak görebilirsiniz. Bu web siteleri, ödeme, bulma ve yer sağlama işlerini üzerine almışlar ve üreticiyle alıcıyı buluşturmayı görev üstlenmişlerdir. Ses sanatçısı, grafiker, web tasarımcı, yaşam koçu veya daha bir çok alanda hizmet yeteceğiniz varsa kendi hizmetinizi sunabileceğiniz bu web sitelerinden para kazanmanız çok kolay.

 

 

bionluk para kazanmak yontemleri

 

Fiverr çoğunlukla yurt dışında, İngilizce hizmet verebilmenizi sağlarken, bionluk Türk müşterilere TL ile hizmet sunabilmenize olanak tanıyor. Fiverr’ın avantajı daha fazla kitleye ulaşmak ve dolar olarak hesap yapabilmek.

Örneğin sesinize güvendiğinizi var sayalım. Kaliteli bir mikrofon ile öncelikle birkaç örnek kaydetmelisiniz. Ardından sesinizi bionlukta 10 kelimesi 10 TL gibi ücretlere satabilir, hem güzel projelerin arkasındaki ses olabilir hem de para kazanabilirsiniz.

Fiverr’da ise daha çok kitleye ulaşmanın avantajını kullanarak, eğlenerek yapacağınız işlerden para kazanabilirsiniz. Gövdesine isim yazıp dans edenleri dahi bulabileceğiniz platformda siz de bir satıcı olabilir ve yaptığınız ticaretler ile internetten para kazanabilirsiniz.

Eğer Daha Kalıcı Bir İşim Olsun İlgilendiğim Taktirde Bana Aylık Olarak Gelir getirsin istiyorsanız blog yazarak para kazanmak adlı konumuzu okuyabilirsiniz konuya gitmek için (buraya) tıklayın.